BZX84C13-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C13-G3-18
JLCPCB Part #
C7224114
Package
SOT-23-3
Description
1 Independent 100nA@8V 12.4V~13.65V 13V 170Ω 300mW 30Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS