BZX84C22-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C22-G3-18
JLCPCB Part #
C6475145
Package
SOT-23-3
Description
22V 300mW 50nA@15.4V 55Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS