VSSR1601472JUF
MFR.Part #
VSSR1601472JUF
JLCPCB Part #
C1358471
Description
100mW 15 16 4.7kΩ ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS