BZX84B22-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B22-E3-18
JLCPCB Part #
C6522889
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 21.56V~22.44V 22V 250Ω 300mW 50nA@15.4V 55Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS