RN55C3740FBSL
MFR.Part #
RN55C3740FBSL
JLCPCB Part #
C1425694
Description
-65℃~+175℃ 125mW 374Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors