BZX84B12-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B12-E3-18
JLCPCB Part #
C5605544
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 11.76V~12.24V 12V 150Ω 25Ω 300mW ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS