BZX55B62-TAP
MFR.Part #
BZX55B62-TAP
JLCPCB Part #
C6522835
Description
1 Independent 100nA@47V 150Ω 150Ω 500mW 60.8V~63.2V 62V DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS