BZX85B62-TAP
MFR.Part #
BZX85B62-TAP
JLCPCB Part #
C5604267
Description
1 Independent 1.3W 125Ω 500nA@47V 60.8V~63.2V 62V ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS