BZX55B22-TAP
MFR.Part #
BZX55B22-TAP
JLCPCB Part #
C6522831
Description
1 Independent 100nA@16V 21.55V~22.45V 22V 500mW 55Ω 55Ω DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS