BZX55B13-TAP
MFR.Part #
BZX55B13-TAP
JLCPCB Part #
C3735118
Description
1 Independent 100nA@10V 110Ω 12.74V~13.26V 13V 500mW DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS