BZX85B13-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX85B13-TAP
JLCPCB Part #
C6136756
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.3W 10Ω 10Ω 12.4V~14.1V 13V 500nA@10V ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS