RN60C1014BBSL
MFR.Part #
RN60C1014BBSL
JLCPCB Part #
C1435993
Description
-65℃~+175℃ 1.01MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors