BZX384C36-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C36-HE3-18
JLCPCB Part #
C7223924
Description
1 Independent 200mW 34V~38V 36V 50nA@25.2V 80Ω 90Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS