BZT55C47-GS18
MFR.Part #
BZT55C47-GS18
JLCPCB Part #
C7093695
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@36V 110Ω 44V~50V 47V 500mW 700Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS