BZT55C4V7-GS18
MFR.Part #
BZT55C4V7-GS18
JLCPCB Part #
C5566304
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 4.4V~5V 4.7V 500mW 500nA@1V 600Ω 80Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS