ROX10013M2FHLB
MFR.Part #
ROX10013M2FHLB
JLCPCB Part #
C1464530
Description
-55℃~+180℃ 13.2MΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS