BZT55C2V7-GS18
MFR.Part #
BZT55C2V7-GS18
JLCPCB Part #
C17223425
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
10uA@1V 2.7V 500mW 85Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS