BZT55C2V7-GS08
MFR.Part #
BZT55C2V7-GS08
JLCPCB Part #
C3764910
Package
SOD-80
Description
1 Independent 10uA@1V 2.5V~2.9V 2.7V 500mW 600Ω 85Ω SOD-80 Zener Diodes ROHS