BZT55C2V4-GS18
MFR.Part #
BZT55C2V4-GS18
JLCPCB Part #
C5583718
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 2.28V~2.56V 2.4V 500mW 50uA@1V 600Ω 85Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS