BZT55B2V7-GS08
MFR.Part #
BZT55B2V7-GS08
JLCPCB Part #
C7093651
Description
1 Independent 10uA@1V 2.64V~2.76V 2.7V 500mW 600Ω 85Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS