RN50C1001BB14
MFR.Part #
RN50C1001BB14
JLCPCB Part #
C3407280
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors