RN55E1500DBSL
MFR.Part #
RN55E1500DBSL
JLCPCB Part #
C1427520
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors