BZT55B2V4-GS08
MFR.Part #
BZT55B2V4-GS08
JLCPCB Part #
C5583628
Description
1 Independent 2.35V~2.45V 2.4V 500mW 50uA@1V 600Ω 85Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS