BZT55B24-GS08
MFR.Part #
BZT55B24-GS08
JLCPCB Part #
C5566233
Description
1 Independent 100nA@18V 220Ω 23.5V~24.5V 24V 500mW 80Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS