IDC5020ER471M
MFR.Part #
IDC5020ER471M
JLCPCB Part #
C6275737
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.27Ω 470uH 500mA 500mA ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS