BFC238312124
MFR.Part #
BFC238312124
JLCPCB Part #
C3797312
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 200V、400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS