BZG05C10-M3-18
MFR.Part #
BZG05C10-M3-18
JLCPCB Part #
C5565867
Description
1 Independent 1.25W 10V 200Ω 500nA@7V 7Ω 9.4V~10.6V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS