BZG03C36-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C36-HM3-08
JLCPCB Part #
C6136188
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 1uA@27V 36V 40Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS