RWR71SR220FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR71SR220FRB12
JLCPCB Part #
C1465433
Package
Plugin,D4.8xL20.6mm
Description
-55℃~+250℃ 220mΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL20.6mm Through Hole Resistors