BZG05B10-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG05B10-M3-18
JLCPCB Part #
C6755903
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 10V 500nA@7V 7Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS