BZG05C11-M3-18
MFR.Part #
BZG05C11-M3-18
JLCPCB Part #
C5605025
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 10.4V~11.6V 11V 500nA@8.2V 8Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS