BZG03B200-HM3-08
MFR.Part #
BZG03B200-HM3-08
JLCPCB Part #
C5604912
Description
1 Independent 1.25W 196V~204V 1uA@150V 200V 500Ω ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS