BZG03B220-HM3-08
MFR.Part #
BZG03B220-HM3-08
JLCPCB Part #
C7093153
Description
1 Independent 1.25W 1uA@160V 215.6V~224.4V 220V 750Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS