CRCW12104R53FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12104R53FKEAHP
JLCPCB Part #
C4269774
Description
-55℃~+155℃ 4.53Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS