BZG03B270-HM3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG03B270-HM3-08
JLCPCB Part #
C6522436
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1.25W 1kΩ 1uA@200V 264.6V~275.4V 270V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS