BFC247934395
MFR.Part #
BFC247934395
JLCPCB Part #
C3805546
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 3.9uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS