B32654A6335K000
MFR.Part #
B32654A6335K000
JLCPCB Part #
C3783408
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 3.3uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS