BFC247934394
MFR.Part #
BFC247934394
JLCPCB Part #
C3803277
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 390nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS