BFC237872114
MFR.Part #
BFC237872114
JLCPCB Part #
C5596609
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 110nF 300V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS