BFC247934155
MFR.Part #
BFC247934155
JLCPCB Part #
C3784242
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 100V、160V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS