CRCW0805600RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805600RFKEAHP
JLCPCB Part #
C19725604
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 600Ω ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS