CW0057K500JE12HS
MFR.Part #
CW0057K500JE12HS
JLCPCB Part #
C1439884
Description
-65℃~+350℃ 6.5W 7.5kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS