BFC247934125
MFR.Part #
BFC247934125
JLCPCB Part #
C3790134
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2uF 100V、160V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS