BFC238553622
MFR.Part #
BFC238553622
JLCPCB Part #
C3790289
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 6.2nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS