MMB02070C4707JB200
MFR.Part #
MMB02070C4707JB200
JLCPCB Part #
C4084939
Description
-55℃~+155℃ 1W 470mΩ Thin Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS