RN65E3301FB14
MFR.Part #
RN65E3301FB14
JLCPCB Part #
C1404516
Description
-65℃~+175℃ 3.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors