BFC238551622
MFR.Part #
BFC238551622
JLCPCB Part #
C3807196
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 6.2nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS