BFC238374333
MFR.Part #
BFC238374333
JLCPCB Part #
C3792242
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 33nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS