MKP1839151631
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP1839151631
JLCPCB Part #
C3784984
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 510pF ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS