ERC551K6200BHEB500
MFR.Part #
ERC551K6200BHEB500
JLCPCB Part #
C3415569
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS